Od našich zákazníků

Uvítáme názory, zkušenosti a doporučení našich zákazníků, abychom mohli stále zlepšovat naše služby a vycházet vstříc vašim potřebám a požadavkům.

10 komentářů

 1. Spolehlivá firma. Kvalitní lešení, jednoduchá montáž, mohu jen doporučit. Jednaní s panem Švarcem na vysoké úrovně, vstřícnost, spolehlivost. Děkujeme

 2. S výpůjčkou lešení jsem byl spokojen. Dohodnuté termíny byly dodrženy, férové jednání a s rychlostí instalovaného lešení u mého domu jsem byl nadmíru spokojen. Děkuji.

 3. Naše zkušenost s Půjčovnou lešení Nové Hrady byla velmi pozitivní.
  Vše zafungovalo jak jsme dohodli.
  Ochota se nám přizpůsobit termínově a časově byla úžasná.
  Můžeme jenom doporučit !!

 4. Oceňuji vstřícné jednání, rozpočet vyčíslen do všech detailů, cena dodržena, také termíny dodrženy přesně podle dohody. Omítkáři si cenili stabilitu a pohodlnost lešení, obzvlášť té části, která musela být položena na střeše na taškách. Zkrátka jedna z firem, na kterou se příště ( pokud budu potřebovat lešení) opět obrátím.

 5. všechno supr. ochota, odborná rada, důsledná práce, dochvilnost v termínech a férové jednání, žádné ALE nebo TO NEJDE, prostě SUPR
  A CENY -nejlepší

 6. Velká spokojenost i přes to, že se jednalo o větší zakázku a plocha lešení byla lehce „nadstandardní“ vše bylo odvedeno dle dohody a veškeré úmluvy byly dodrženy. Rozhodně doporučuji.

 7. Mohu jen doporučit,milé jednání,super domluva,lešení se presouvalo na druhou stranu domu,nebyl problém,časově šlo všechno jak mělo. Firma na kterou je spolehnutí. Děkuji za Vaše služby.

 8. Kvalitní pevné lešení, jednoduchá montáž, vstřícné jednání majitele půjčovny.

 9. Půjčovna lešení Nové Hrady je vynikající volba pro ty, kteří hledají kvalitní a bezpečné lešení pro své stavební projekty. Společnost poskytla lešení pro naši novostavbu bytového domu a byli jsme nadšeni z jejich služeb. Lešení bylo dodáno včas, rychle a pečlivě sestaveno a demontováno podle našich potřeb. Lešení bylo stabilní, pevné a splňovalo všechny bezpečnostní normy. Půjčovna lešení nám také poskytla odborné poradenství a příjemnou komunikaci. Půjčovna lešení Nové Hrady je profesionální a spolehlivá firma, která si zaslouží pět hvězdiček. Doporučujeme půjčovnu lešení Nové Hrady jako spolehlivého partnera pro vaše stavební projekty.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *